Kom met ons in contact

Flexibility Limburg

Australiëlaan 25
6199 AA Maastricht-Airport

Steegstraat 5
6041 EA Roermond

046 207 7010
limburg@flexibility.nl

KvK 676 729 65

Let’s get in touch!

Heb je een vraag, opmerking of wil je een afspraak maken? Vul hieronder je gegevens in, dan nemen wij contact met je op!

Contact
Privacy *

Paul Bergs 
Ondernemer
06 54 32 32 75
paul.bergs@flexibility.nl

Joep Zwikker
Accountmanager
06 15 13 38 95
joep.zwikker@flexibility.nl

Anouk Hendriks
Accountmanager
06 11 41 92 26
anouk.hendriks@flexibility.nl

Nienke Klaar
Accountmanager
06 11 44 50 40
nienke.klaar@flexibility.nl

Marieke Henke
Accountmanager
06 21 90 13 37
marieke.henke@flexibility.nl

Luuk Bouwhuis
Recruiter
06 11 27 46 45
luuk.bouwhuis@flexibility.nl

Esther Bouwens
Recruiter
06 11 69 22 92
esther.bouwens@flexibility.nl

Evy Gulikers
Recruiter
06 11 69 22 92
evy.gulikers@flexibility.nl