Kom met ons in contact

Flexibility Limburg

Europalaan 24
6199 AB Maastricht-Airport

046 207 7010
limburg@flexibility.nl

KvK 676 729 65

Let’s get in touch!

Heb je een vraag, opmerking of wil je een afspraak maken? Vul hieronder je gegevens in, dan nemen wij contact met je op!

Contact
Privacy *

Paul Bergs 
Ondernemer
06 54 32 32 75
paul.bergs@flexibility.nl

Joep Zwikker
Accountmanager
06 15 13 38 95
joep.zwikker@flexibility.nl

Anouk Hendriks
Accountmanager
06 11 41 92 26
anouk.hendriks@flexibility.nl

Lenny Gerards
Recruiter
06 25 08 72 88
lenny.gerards@flexibility.nl

Nienke Klaar
Recruiter
06 11 44 50 40
nienke.klaar@flexibility.nl

Luuk Bouwhuis
Recruiter
06 11 27 46 45
luuk.bouwhuis@flexibility.nl