Voor AZL in Heerlen zoeken we kandidaten voor de vacature Medewerker Klantenservice. Een baan bij een van de grootste werkgevers van Parkstad en waar je mensen en werkgevers te woord staat met vragen over hun pensioenopbouw.
Wij vinden het een mooie vacature bij een aansprekende werkgever. We geven je hieronder 5 redenen waarom!
#1 Thuiswerken behoort tot de mogelijkheden
Als je de inwerkperiode afgesloten hebt, kun je ook thuis gaan werken. Dat scheelt weer reistijd en zo blijft er meer vrije tijd over.
#2 Faciliteiten Thuiswerken
Bij AZL krijg je alle faciliteiten toegereikt om thuis optimaal te kunnen werken en presteren, zoals bijvoorbeeld een goede bureaustoel.
#3 Reiskosten vergoeding EN thuiswerkvergoeding
Je krijgt reiskostenvergoeding voor de dagen dat je naar je werk gaat, daarnaast krijg je ook een thuiswerkvergoeding voor de dagen dat je vanuit huis werkt.
#4 Arbeidsvoorwaarden
Naast cao verhogingen krijg je jaarlijks 2% salarisverhoging bij een goede beoordeling!
#5 Parttime werken is ook mogelijk
Bij AZL is het mogelijk parttime te werken, er zijn functiemogelijkheden van 24 uur, 32 uur en 40 uur per week.